Shitet shtepi

Shitet nga: .... 08 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Kurbin
Shpia ndodhet ne vi te verdh ne fush kuqe (kurbin)ka oborr dhe 500 metra tok,asht me dokumenta te rregullta,cmimi sh i arsyeshem,kontaktoni ne nr e tel per info te tj
Leaflet
Në fillim