VILE 2-KATESHE

Shitet nga: Kukes Sot 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Komuna
Kukës
Shitet vile me 2-kate me dokumenta te rregullta.
Siperfaqe ndertimi 495 m2 dhe siperfaqe totale prone 1000 m2.
- Kati I pare, 225 m2 I perbere nga 6 dhoma dhe 4 banjo.
- Kati I dyte, 250 m2 I perbere nga 6 dhoma, 2 banjo dhe 2 ballkone.
- Podrum 20 m2, me hyrje nga jashte dhe brenda shtepise.
Shtepia ka dy hyrje dhe organizimi I saj ben te mundur nje ndarje deri ne 4 apartamente 2+1.
Oborri, rreth 750 m2 I sistemuar dhe mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe hardhi.
Prona eshte e rrethuar me mur te larte.
Cmimi I diskutueshem.
Adresa: Prane Komisariatit te Policise, Kukes.
Nr kontakti: 0699571200
Leaflet
Në fillim