✡✴ SUPER OKAZION ✴✡

22 000 000 LEK

Shitet nga: SHTEPI 23 Gush 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Kucovë
Shitet Shtepia 2+1 e rregulluar dhe e mobiluar,me hipoteke dhe larg zhurmave te makinave. Lagja <<Llukan Prifti>>. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..CMIMI 22 MILION LEK I DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim