Shtepi private ne Kruje

168 000 EUR

Shitet nga: Edi 23 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Krujë
Shtepi Private Hasan Fushe Kruje

1- Toka me siperfaqe 2.300 m2 Truall.
2- Ndertim shpia rreth 80 m2 ndertes.
3- Magazina rreth 125 m2 ndertes me projekt per 3 kate.
4- Me Drita e Uje 24/ore non stop.
5- Ngjitur eshte edhe nje shpi 3 kateshe me 1500 m2 toke
dhe 120 m2 ndertimi me dokumenta e te gjitha.

Cmimi: 168 mij Euro m2 pak i Diskutushem.
Tel: Agjensi"COLI":067 20 00 882.
Administrator:What sap-Viber-069 26 72 342.
Email: edi910@hotmail.com
Leaflet
Në fillim