Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

260 000 EUR

Shitet nga: Flamur Karaj 01 Sht 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Krujë
Shitet shtepia 2 kateshe 250 m2 si objekt & dhe truall 1500m2 plus ka dhe 14000 m2 truall shtese qe shitet.

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe me orendi te reja, ne katin e pare ka holl, banjo dhe nje dhome e guzhine, ne katin dyte ka 3 dhoma dhe banjo. Ka hapsira te bollme dhe ballkon.

Ka te gjithe dokumentacionin e rregullt.

Cmimi i poshteshenuar eshte i diskutueshem dhe eshte vetem per shtepine dhe trullin e saj pa token shtese (14000 m2).
Flamur Karaj
0682377906
Leaflet
Në fillim