SHTEPI PRIVATE

115 000 EUR

130 000 EUR

Shitet nga: Adri Konispoli 26 Maj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Korçë
shes shtepi private ne korce ndertes e re
➡️rruga VELI KORCA lagjia 18(blloku i ri)
➡️siperfaqe truallit 250m2
➡️siperfaqe ndertese 2 kate nga 120m2
➡️shtepia eshte e mobiluar,dhe certifikate pronesia te rregullt.
te interesuarit te kontaktojne
⚠️+355692463350
Adri Konispoli
+355692463350
Leaflet
Në fillim