Shtepi ne Korce

150 000 LEK

Shitet nga: Brunilda 27 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Korçë
Shtepi e pambaruar në Dishnice të Korces me peisazh fenomenal mbi Devollin dhe Korcen me burim,rruga ju con deri ne shtepi...
Brunilda
0692741995
Leaflet
Në fillim