Shitet shtepi dy-kateshe okazjon 350 metro

78 000 EUR

Shitet nga: Bledar 02 Korr 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Korçë
Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa tjeter eshte bashte.Me certefikate pronesie te rregullt.shptepia ndodhet midis pazarit e komisariatit te policice .
Leaflet
Në fillim