Publikuar: Qer 27 2022 11:51

Shes shtepi nje katshe me papafingo 500m nga Qendra e Korces

EUR

Publikuar: Qer 27 11:51
Shikime: 1954
Ne Korce, prane rruges per Erseke, shes me cmim okazion. shtepi nje katshe me papafingo.
Siperfaqe e pergjithshme trualli 400 m2
Siperfaqe nderrimi 115m2 + 40m2 papafingo.
Ka oborr te bollshem dhe plot gjelberim me peme dekorative dhe te ndryshme.
Shtepia ka :
Ambjent ndenje e gatimi 32m2, koridor
Dhome pritje. Dhome gjumi cifti, dhome femijesh, dhome magazinimi.
Vendparkim per 2 makina
SHITET NE CMIM OKAZION 390 euro/m2 SIPERFAQE NDERTIMI DHE 80 euro/m2 per truallin.
CMIMI DISKUTOHET.
Mund te kembehet edhe me apartament ne bregdet.
Cel. +355 67 665 8363
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione