shtepi 2 kateshe me certifikte pronesie

Shitet nga: besi 10 Nën 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Kavajë
hes shtepi ne periferi te kavajes te centrali. 600 m2 truall. shtepia eshte me dy kate (vile). secili kat ka dy dhoma, guzhine, banjo verande. kati i pare eshte i kompletuar me pllaka me instalimet perkatese, me tubacione hidraulike dhe elektrike. dritaret jane duralumin dhe me grila persiane. Shtepia eshte e kompletuar me certifikate pronesie si truall dhe ndertese. si zone eshte nje zone teper e qete dhe mund te shkohet ne kembe ne qytet. per me teper mund te na kontaktoni.
Leaflet
Në fillim