shitje

Shitet nga: vjollca Mucaj 20 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Jordan Misja Golem
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Kavajë
shitet shtepi ne golem ,plazh me pamje nga deti e kompletuar me te gjithe orendite sipas standarteve,te reja.Perbehet dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor parabanjo,banjo ,dy ballkone. Ndrohja me kondicioner cope 2.Me ashensor. Pallati ka siperfaqe te mjaftueshme gjelberimi dhe komunitet serioz dhe familjare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim