Shtepi prej 125m2 ne Kavajë

0 LEK

Shitet nga: miri 02 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
shtepi banimi private me oborr.ndodhet ne qender prane pallatit te ri 7 katesh.oborri ka avlli dhe porte te madhe per te futur makinen. shtepia ka 125m2 banese dhe 125m2 oborr.ka dy hyrje-dalje,dhe me solete te izoluar.shtepia ka 2 dhoma gjumi,1 guzhine ,1 aneks 3x3,me 2 banjo 1 brenda dhe 1 jashte,dhe nje musander.shtepia eshte e rregjistruar dhe me tapi te rregullt.aktualisht e pa banueshme.shitet per arsye emigrimi cmimi. 65000euro i negociushem.
Leaflet
Në fillim