Shitet shtepi ne Valias Tirane

50 000 EUR

Shitet nga: Musa 24 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Has
Shitet shtepia e ndertuar para 4 viteve dhe nuk esht banuar per asye emigrimi dhe shitet per kete arsye se nuk jetoj ne Shqiperi,shtepi nji kateshe me projekt shume katesh,ka 1000 metra katror oborr me drita uji i pishem me rruge oborri esht me pemtari esht ndertu si per veti do te jeni te kenaqur.
Leaflet
Në fillim