Shitet shtepi 2+1+ballkon

3 500 000 LEK

Shitet nga: Florjan Miraka 01 Maj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shtepia ndodhet ne lagjen "Xhile Lici" - Gramsh, afer qendres dhe konviktit te nxenesve. Shtepia ka kontrabufe, kati I pare pallat.
Florjan Miraka
0665994831
Leaflet
Në fillim