Okazionnnnnnnnnnn!!!!! Shtepi + Toke

Shitet nga: Ismet 25 Gush 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gramsh
Shitet shtepi private 2 kateshe me bace dhe toke. Shtepia ka siperfaqe totale prej 120 metra katror. Shtepia e shfytezueshme 93 metra katror dhe pjesa tjeter eshte bace. Ndersa toka eshte me siperfaqe 5.3 dynym. Shtepia ndodhet ne fshatin Pishaj, Bashkia Gramsh,50 metra ne lindje te aksit nacional Elbasan- Gramsh. Ndersa toka eshte ne perendim te rruges nacionale. Per me shume informacion kontaktoni.
Leaflet
Në fillim