OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

Shitet nga: Mercedes - Benz 11 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Permet
Sipërfaqe: 2000 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjirokastër
PERMET, Shes OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m TOKE , (Ne hyrje te Permet, Parku).
Kati i pare i pershtatshem per biznes ndersa projekti i katit te dyte dhe te trete per shtepi .
Eshte i perfunduar vetem kati i pare.
Objekti eshte i legalizuar dhe perfshin1.5 dynym TOKE rreth tij te pershtatshem per cdo lloj biznesi , anes rruges nacionale Permet - Kelcyre.
Para kufizohet me rrugen nacionale, majtas me rrugen e Bodarit,
Cmimi i diskutueshem !!!
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0695206252 ose kristokosta@yahoo.com
Telefonata serjoze!
Ju faleminderit !

Cel : 0695206252 ; 0698283225
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim