Published: Gush 13 2018 03:07

Shtepia ne Fier

EUR

Published: Gush 13 03:07
Views: 5
Shitet shtepia ne lagjen Afrimi i Ri . Pran tregut te makinave cuko sh.p.k . Shtepia esht me 3 kate. Cmimi i shtepise eshte teper i arsyeshem dhe i diskutueshem. Te i teresuarit te kontaktojn ta shikojne shtepine nga afer. Trualli i shtepise eshte 500meter katror.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
0682240490

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information