SHTEPI 122 M2 NE FIER

410 EUR

Shitet nga: vasillaq 23 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET SHTEPI 122 M2,PERBALL SIGURIMEVE SHOQERORE,PALLAT I RI,LAGJA APOLLONIA DHE PO ASHTU SHITET DHE NJE HYRJE TJETER ME SIPERFAQE 69 M2 1+1.
Leaflet
Në fillim