Publikuar: Maj 16 2022 08:56

Shitet vile me truall - optimale per biznes

EUR

Publikuar: Maj 16 08:56
Shikime: 1101
Adresa e pasurise: Vajkan, Fier-rreth 150m nga autostrada Fier - Tirane (7.8 km nga Fieri)
- Lloji i pasurise: Are + Truall + Shtepi
- Siperfaqja totale: 3100 m2
- Nga kjo: sa truall 500.00 - nga kjo sa ndertesa 272.70 m2

- Kati i pare eshte ambjent pune ose per biznes;
- Kati i dyte perbehet nga dy apartamente 3+1+1+ballkon secili;
- Kati i trete eshte nje ambjent pa asnje ndarje me nje siperfaqe totale prej 272.70 m2.
- Pusi autonom i thelle 80m ben qe mos te kete asnjehere mungese uji. Per me shume eshte ndertuar dhe nje deposit uji me nje kapacitet qe lejon autonomi per mbi 20 dite.
- Komplet toka eshte e mbuluar me nje sistem vaditjeje;
-Krahas objektit kryesor ndodhet dhe nje apartament 1+1 (rreth 50m2)

Per pyetje ose informacione na kontaktoni
+355 69 629 2004
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione