SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER

40 000 EUR

Shitet nga: Astrit 16 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
100 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Fier
Shitet shtepia ne fshatin Portez ,Fier!
Shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pajisur me cati !
Ka 3 dhoma dhe korridor te bollshem ! Siperfaqja e shtepise eshte 100 m2 dhe rrethohet nga 1000 m2 truall
Leaflet
Në fillim