Shitet shtepi private zhupan

0 LEK

Shitet nga: florim mysli 16 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Fier
Shitet shtepi private ne zhupan 3+1+1 banjo me 120 m2 banim dhe 400 m2 truall garazh per 2 makina .. paralel me shtepin shitet dhe nje truall me siperfaqe 420 m2 gjithashtu me dekumentashtepia shitet dhe e mobiluar gati per banim
florim mysli
0694309854
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione