Publikuar: Jan 13 2022 09:52

Shitet shtepi private Fier. Lagja 29 nentori

EUR

Publikuar: Jan 13 09:52
Shikime: 19
Shitet shtepi private ne lagjen 29 nentori fier. Shtepia eshte dy katshe kati i par komplet garazh dhe kati i dyt esht hyrie 1+1sallon kuzhin e perbashket nji dhom gjumi dhe nje banje,projekti i shtepis esht per 3 kate,shtepia shitet e mobiluar,cmimi 57 000 euro i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e reklamimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione