Shitet shtepi banimi

1 LEK

Shitet nga: Bexhet lloshi 28 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Fier
Shitet shtepi banimi me 3 kate..me mundedi edhe per nje kate..e dizenjuar per dy hyrje dhe me garazh..po ashtu ka edhe oborr para...shtepia eshte me tulla te kuqe dhe me ketra te rrrgullta
Bexhet lloshi
0698745656
Leaflet
Në fillim