Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

Shitet nga: Flutura 20 Nën 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: Me 3 kondicionere
Sipërfaqe: 74 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Fier
Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Jane kryer punime bashkekohore. Me 3 kondicionere dhe instalime per kaldaje. Pozicionuar ne lindje-perendim, me drite te mire natyrale ne te gjitha ambientet. Pallati ndodhet buze rruge, ne nje lagje shume te bukur te Fierit, te gjelberuar dhe te rregulluar, prane qendres tregtare ETC. Me mundesi parkimi poshte pallatit.
Cmimi: 45 milione leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim