okazion super shtepi 2500m2

10 EUR

Shitet nga: grize 14 Korr 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Fier
shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtme.Shtepia eshte ne pozicion te shkelqyer rrethohet nga 2500m truall dhe posedon 100 rrenje ullinj plus toke,are per hollesi te metejshme mund te vini dhe ta shikoni me ne detaj shtepia ndodhet ne griz,lenginas. pranojme edhe oferta si nderrim me makina plus diference Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saa makina trlefona etj
Leaflet
Në fillim