Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

Shitet nga: Saimir Dje 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
100 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Fier
Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderuar me tull pa vryma dopjo tull esh 100 metra katror koridor 2 dhoma gjumi te medhaja sallon i math guzhin shpia esh e mobiluar me dhoma gjumi me guzhin me tetera mobiljet e komletuar banjo e rrugulluar me dush me te gjitha shpia esh e ngritur nga toka reth 1 meter lartesi me ballkon te math 8 × 5 ballkoni me solet lart plus 800 metra katror truall shpia ndodhet shum afer me fierin esh shum vend i qet dhe i bukur per shpi pushimesh . plus dhe 1 dylym e gjysem tok ullishte . per me shum iformacione te interesuarit te tel 0692590595 ju falemindertit
Leaflet
Në fillim