Vile nje kateshe Qender Belsh

80 000 EUR

Shitet nga: Konstantin Basho 11 Dhj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Elbasan
Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh.
Distanca nga qendra e qytetit eshte 50m; 20m nga rruga 31 Gushti.
Shtepia ka 2 dhoma gjumi, 1 salon, 1 guzhine, 1 tualet, edhe ballkon te madh.

- Mund te ndertosh edhe kat te dyte.
- Mund te shfrytezohet edhe per biznes
- Pjeserisht e mobiluar ne guzhine

Cmimi i shitjes i negociushem.
Priten klient serioz.

Celular (Whatsapp): 00306988712715 (tilefon Grek)
Konstantin Basho
00306988712715
Leaflet
Në fillim