Shtepi+Truall

Shitet nga: David Panxhi 20 Nën 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagje Clirimi
Sipërfaqe: 118.7 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Super Okazion!!! Shitet Shtepi Banimi+Truall,me siperfaqe ndertese 118.7 m2 dhe truall 103.3 m2, ne ne total 222m2,Lagjen Clirimi.Shtepia eshte e mobiluar dhe e rregulluar sipas standarteve bashkekohore.Cmimi 120.000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim