SHTEPI ME TOKE 2600M2

9 000 000 LEK

Shitet nga: REXHEP 14 Maj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Elbasan
SHITET SHTEPI PRIVATE 130 M2 ME TOKE 2600 M2.ME 3DHOMA GJUMI DHE SALLONOTRAPEZARIA,2 BANJO DHE GUZHINE DHE VERANDE 2X7.5M..DHOMA CIFTIT KA BANJO BRENDA DHE BANJO TJETER E PERGJITHSHME.SHTEPIA ESHTE E NGRITUR 1M NGA TOKA..E LYER DHE DYERT E BRENDSHME SAPO JANE BERE.TUBAT E NGROHJES TE VENDOSURA POSHTE PLLAKAVE ME DALJE KU DO VENDOSEN KALORIFERAT.DRITARE ALUMINI
2X1.5M ME SITE DHE KANGJELA ZBUKURUSE(JO SI BURG).CATI BASHKOHORE ME TJENGULLA GREKE ME SHKELQIM (GARANCI)..UJE DHE DRITA 24 ORE.UJI ESHTE ME POMPE ZHYTSE 32 M(THELLSI)..HAP CEZMEN BRENDA SHTEPI-AKTIVIZOHET POMPA ,ASHTU DHE NE MBYLLJE..DUSHI I VENDOSUR..MBRAPA SHTEPISE KA NDERTIM 40M2 NDIHMSE (FOTO).GUZHINE NDIHMSE,GARAZHD MAKINE,LAVANTERI RROBESH DHE CISTERNO -POMPA DHE CISTERNO NAFTES..VENDOSJA E SHTEPISE +NDERTIMI NDIHMES ZEJNE 600M2 RRETHUAR ME MUAR SQETO BETON 1M LARTESI,DHE MBJELLUR ME PISHA 40COPE ZBUKURUSE (JO RRESHIRE)..TOKA NGJITUR MBRAPA 2000M2) ESHTE MBJELLUR FIDANE ULLINI (KORRONEK ITALIAN VAJSE) 3 VJECARE, UJE PER VADITJE PLOT NGA POMPA..SHTEPIA NDODHET NE KUQAN AFER..ESHTE 8.5 KLM GJER KE TURIZMI ELBASANIT(MATUR ME KILOMETRAZHIN E MAKINES).LETRAT PER LEGALIZIM(DALIN SE SHPEJTI)..SHITET PER ARSYE MOS ARDHJES FAMILJES NGA GREQIA.CMIM SHANS +I LLOGJIKSHEM..9000000 TE REJA..PAK I DISKUTUSHEM..FL PER LEXIMIN..REXHEPI..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione