Shtepi 2 Kat + Papafingo

Shitet nga: Feti Dje 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emin Matraxhiu, Krast
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Elbasan
Vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku perbehet nga nje guzhin e madhe bashke me Oxhak (+ kondicioner), nje dhome gjumi, dy verande nje VC dhe nje garazhd.Kati i 2 ka siperfaqe125m2 perbehet nga 3 dhoma, ku njera dhome eshte me verande dhe me VC(+ kondicioner), kurse njera nga dhomat e tjera eshte vetem me verande(+ kondicioner), ka nje verande tjeter dhe nje VC. Papafingoja eshte hapesire boshe me siperfaqe 125m2. E gjithe shtepia ka nje punim cilesore dhe bashkohore. Trualli ku kjo ndertese eshte ndertuar eshte 758m2 dhe eshte i mbushur me pemtari ne prodhim dhe pjesa tjeter vetem me bar.
Shtepia ka te instaluar tubacionet per vendosien e kaloriferve per kaldaje dhe vendin e kaldajes. Uji i ngrhote eshte nga instalimi i panelit djellore.
Vila ndodhet ne Elbasan ne L. Emin Matraxhiu, Kraste buz rruges Nos Josifi. Me nje pamje paronameks nga te gjitha anet . Lagjia me e qete dhe me me ajer ne Elbasanit

15 milion Leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim