Publikuar: Gush 12 2022 10:09

SHTEPI 130M2 KUQAN ELBASAN

LEK

LEK
Publikuar: Gush 12 10:09
Shikime: 631
SHITET SHTEPI 130 M2 NE KUQAN ELBASAN.SHTEPI E RE ME TOKE 2600 M2.ESHTE 1 M E NGRITUR NGA TOKA.600 M2 I KA ZENE SHTEPIA DHE 2000 M2 JANE MBRAPA SHTEPISE.MUND TE BESH SERA OSE VEPRIMTARI TJETER.DRITA DHE UJE 24 ORE.UJE ME POMPE ZHYTSE BRENDA TOKES SHTEPISE..7.5 KLM NGA TURIZMI ELBASANIT.CMIM I ARSYESHEM 6500000.PAK I DISKUTUSHEM.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione