Shitetn 2 Gazoniere

Shitet nga: Feti Dje 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: L 11 Nentori Tek 6 Kateshi
Sipërfaqe: 53 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shiten 2 Gazoniere me tapi te rregullt per secilen. Secila nga Gazonieret ka hyrje me vete banjo me vete dhe ambien gatimi me vete, te mobiluara dhe te dhena me qera per studentet, ku pagesa eshte marr per 1 vite te tere. Gazonieret jane ne kushte shume te mira ku secila posedone: Krevat marinari, krevat tek, Frigorifer, televizor, Lavatrice, dush, depozite uji, pompe per uje, Ambjenti i gatiit i kompleuar me kondrrabufe, Pjanur, Aspirator dhe Lavapjate, dhe nuk eshte problem per tu dhene me qera, ku cdo vite eshte dhene dhe nuk ka mbetur asnjehere boshe. Shiten per arsyeje emigrimi.
Nje investim shume i mire per persona qe duan te invesojne ne pasuri te paluateshme.
Adresa e Gazoniereve eshte L 11 Nentori Pallati 501 afer Mediterranos kati i 5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim