SHITET SHTËPI PRIVATE + DYQAN NË LAGJEN KALA , ELB

7 000 000 LEK

Shitet nga: Geni Des Realestate 07 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Elbasan
Shitet shtëpi private + dyqan me sipërfaqe totale 86.75 m² në Elbasan . Dyqani ka sipërfaqe 25 m² me lokacion të favorshëm në rrugën Egnatia . Shtëpia përbëhet nga 4 dhoma , 1 banjo , 1 kuzhin dhe 1 verandë . Çmimi për shitje është 70,000,00 Lekë / Total .

👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2246
Geni Des Realestate
0697032246

WhatsApp:
0697032246
Leaflet
Në fillim