Shitet Shtepi 80m2

47 000 000 LEK

Shitet nga: Renata 22 Gush 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Elbasan
Shtepia eshte 80m2 dhe ka 2+1 dhoma.
Eshte ne adresen:
Lagja 28 Nentori, Pallati 422/3, nr i deres 11 (Mbrapa pallatit te sportit, kulla 6 kateshe tek lokali "C'est la vie")
Leaflet
Në fillim