Published: Korr 11 2018 04:16

SHITET SHTEPI 1-KAT NE QENDER TE ELBASANIT

Published: Korr 11 04:16
Views: 1
Shitet nje shtepi 1-kat ne qender te Elbasanit, ne lagjen Partizani. Prona ka nje siperfaqe totale prej 176.7 m2 ku nga keto: 74.59 m2 i ze shtepia dhe 102.1 m2 jane bahce. Shtepia ka disa vite qe nuk banohet dhe eshte relativisht e amortizuar. Disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrat e meposhtem.

+355 68 27 79 997 dhe +355 68 21 69 003

Çmimi 100 milion leke (Shume i diskutueshem)
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
355682779997

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information