Shitet nje apartament ne qender te Elbasanit !!!!

77 000 EUR

Shitet nga: Endri 02 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Elbasan
Shitet apartamenti me 2 dhoma gjumi te kompletuara 1 banjo e kompletuar 126m ne katin e 9-te. Adresa ish kinemaja.Banesa eshte me tapi te rregullt. shtepia nodhet ne qender te elbasanit tek ish kinemaja afer postes...pallat luksoz shtepia perbehet nga nje sallon i madh dy dhoma gjumi te kompletuara nje banjo e posa e kompletuar koridor i vogel dhe aneks... pronari shtepis jeton jasht shtetit nuk kthehet me...esht vertet nje okazion.610 euro m2. Cmimi i diskutueshem! Pres telefonues serioz. FLM !
Leaflet
Në fillim