Shitet ndertesa

45 000 000 LEK

Shitet nga: Tosi 30 Pri 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Elbasan
Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar per shtepi dy kateshe me punim shume cilesor. Ndodhet dhe nje magazine po aty .toka eshte e rrethuar me blloqe dhe rrjete ..disponon kontrate dritash kanalizime etj .me tapi te re .cmimi I diskutueshem
Leaflet
Në fillim