OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall

41 000 EUR

50 000 EUR

Shitet nga: OKAZION!!!!!Shtepi private 06 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Elbasan
1)Shitet shtepi private me sip 140m2 dhe sip trualli 500 m2 me tapi te re.Shtepia ndodhet ne lagjen Skenderbej,autostrada Elbasan -Metalurgji 250m larg nga rruga kryesore.Cmimi 41 000 euro ose me nderrim apartament 2+1 plus diference.Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel per ta pare nga afer shtepine!
OKAZION!!!!!Shtepi private
0672430411
Leaflet
Në fillim