nderrim

130 000 EUR

Shitet nga: Meritan 19 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Elbasan
Vile 2 kate 600 m2 truall buze rruges kryesore me hipotek me kaldaj dhe kondicioner.shitet ose nderrohet me apartament.dyqan ose ferme.+306932200317
Leaflet
Në fillim