Shtepi banimi prej 100m2 ne Elbasan

70 000 EUR

Shitet nga: Fati 22 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Elbasan
shtepia eshte me tulla te plota +900 m 2 truall.Me rruge te vecant dhe me letra. Me prespektive per nje kat te dyte .
Leaflet
Në fillim