Elbasan Shitet shtepi private 1+1

45 000 EUR

Shitet nga: Landi Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Elbasan
Shitet shtepi private 1+1 me hipoteke, 195.5 m siperfaqe totale,64.5 m ndertesa ,banjo e vecuar.
Lagjia Hekurudha,midis stacionit te trenit dhe fubit.
Cmimi :45000 euro i diskutueshem.
Elbasan.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione