Apartament me qera

0 LEK

Shitet nga: Apartament 1+1 Dje 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Elbasan
🔹️Apartament 1+1. Sipërfaqe 55 m².
🔹️Lagjia "Çlirimi" ,Pall 80/4,Rruga Sul Misiri.
🔹️Pallati ndodhet në unazën e qytetit përballë Big
market në rrugën kryesore.Kati 3.
🔹️Apartamenti është restauruar dhe mobiluar
para pak kohësh me të gjitha orenditë
elektroshtëpiake.
ME QERA.

🔹️Për me shumë informacion kontakt numër.
0693247147 .Viber ,WhatsApp.
Apartament 1+1
0693247147
Leaflet
Në fillim