Apartament 1+1 i mobiluar në qendër të Elbasanit

26 000 EUR

33 000 EUR

Shitet nga: Fatma 27 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Elbasan
Shitet apartament 1+1 + Aneks + Ballkon i mobiluar në qendër të Elbasanit me uje 24 ore me depozite me pompe. Planimetri e rregullt. Kati i 5 pallat ekzistues. Me dokumenta te rregullta dhe rivleresim. Cmimi i diskutueshem.
Fatma
 
0677171258

WhatsApp:
+355677171258
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione