Akazion...!

120 000 EUR

Shitet nga: Armando...! 11 Dhj 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Elbasan
Shitet shtepi 3+1+ banjo...!
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2014,sipas projektit dhe arkitetures Norvegjeze.
Punimet e ndertimit jane teper cilesore.Kopeshti eshte rregulluar dhe mbjelle me Palma e Ullinj per qejf sipas projektit.
Sip.totale e tokes 325m2 sip.ndertimit 108m2.
Prona mund te perdoret edhe per biznes fale pozicionit te favorshem gjeografik.
Prona ndodhet 400-500m nga Ura e Zaranikes.Buze rruges Nacionale Elbasan-Tirane ne drejtim te tregut Agro-Ushqimor Elbasan.Cmimi 120.000€ pak i diskutueshem.Kontakt: cel:0696707300
WatsApp:00355696707300...Armando..!
Armando...!
0696707300
Leaflet
Në fillim