SUPER OKAZION SHITET SHTEPIA 4+1 MAMINAS DURRES

40 000 EUR

50 000 EUR

Shitet nga: EDMOND 12 Dhj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shitet shtepia apartament ne katin e dyte dhe te fundit, 140 M2, 3+1 me dy banjo dhe ballkon/verande. Shtepia shite e mobiluar dhe ne gjendje te mirmbajtur. Me akses te lehte prane rruges kryesore
Per te pare pronen na kontaktoni.
Cmimi 40000 euro i padiskutueshem
JO AGJENCI
Leaflet
Në fillim