Shtepi shitet ndrrohet

Shitet nga: Altini 14 Tet 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shtepia eshte e sa po ber ne 2015 shitet per arsyje emigrimi super e bukur si kati par i kompletuar dhe kati i dyt cdo gje e mbaruar gati per kompletim kati dyt ka tok rreth e rreth 1.500 metra ne buz te rruges 5 min larg detit qe mund te jepet mundesia te besh dicka edhe per biznes lagjja kulle .
Shitet ose nderrohet me ndonje ambjent per biznes ne durres.nr tel 0696859997 0698134011
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim