Shtepi private

50 000 EUR

Shitet nga: bujari 28 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shitet shtepi private
Lagjja 13 plazh durres
Shtepia ka 470 m2 truall dhe 90 m2 ndertim
Shtepia esht 2+1 e mobiluar
Te gjitha letrat e rregullta
Cmim i pa diskutushem
Leaflet
Në fillim