Shtepi ne Shkozet

200 000 EUR

Shitet nga: Man 28 Maj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shtepia eshte ne nje zone te qete dhe te paster.Ajo ka nje toke pjellore dhe pamja e oborrit eshte shume e vecante.Arkitektura e saj eshte unike.Mobiliet e saj jane te vecanta dhe shume te bukura.Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim