Shtepi ne Shkozet

200 000 EUR

Shitet nga: Man 28 Maj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shtepi ne nje vend te qete.Ka toke pjellore
dhe shume te mire.Arkitektura e shtepise eshte e vecante dhe unike.Mobiliet jane shume te bukura dhe disa prej tyre jane te jashtme.Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim