SHTEPI NE DURRES L.17

Shitet nga: vullnet Dje 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Durrës
shitet shtepi ne durres ne lagjen 17 zona ish kenetes rruga >Tasim kelliqi< rrugica,shen asti me siperfaqe toke 210 m2 dhe 87 m2 objekt shtepia eshte e legalizuar me dokumentacion te rregullt ka 1 sallon + banjo ne kat te pare 2 dhoma ne kat te dyt+ banjo dhe 1 dhome ne cati shtepia eshte e suvatuar e tera nga brenda pjea ballore e jashtme sic shikohet ne foto kati i dyte esht i banushem per me shum info kontaktoni te tel ose viber
Në fillim